Конкурс для участі в тренінгах у рамках проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)»

Шановні колеги! Оголошується конкурс на подання заявок на навчання у рамках міжнародного проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Проєкт UTTERLY спрямований на модернізацію системи професійного розвитку викладачів університетів в Україні через запровадження програм професійної сертифікації викладачів.

З цією метою українські партнери – ЗВО мають створити 9 незалежних центрів досконалості викладання з подальшим об’єднанням їх у мережу. Створені центри запроваджуватимуть програми сертифікації викладачів університетів на основі кращих європейських практик та освітніх інновацій.

У конкурсі можуть взяти участь представники адміністративного та академічного персоналу, які працюють в українських ЗВО – членах консорціуму проєкту UTTERLY, й бажають реалізовувати програми сертифікації викладачів у новостворених центрах.

Відібрані кандидати проходитимуть навчання в партнерських закладах ЄС:

• Байройтському університеті (Німеччина);
  • Університеті Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (Франція);
  • Університеті Вітовта Великого (Литва).

Обов’язковою умовою участі в конкурсі є володіння англійською мовою на рівні не нижче В2.

Для подання заявки потрібно заповнити анкету за посиланням:  https://cutt.ly/GET1gBr

Кінцевий термін подання заявок – 14 жовтня 2021 р.

Усі заявники будуть запрошені на онлайн-співбесіду (18-19 жовтня 2021 р.) відповідно до сформованого розкладу, про що кожен учасник буде повідомлений завчасно.

На час проведення співбесіди потрібно підготувати офіційний лист від ЗВО, який засвідчує той факт, що адміністрація університету підтримує Вашу ініціативу та участь у навчанні й роботі в центрі досконалості викладання. Відібрані учасники будуть запрошені на цифровий орієнтаційний курс, організований   Байройтським університетом 20 жовтня 2021 р.